Boże Ciało 2024

W tym roku Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) przeżywaliśmy 30 maja. Dziękujemy dobremu Bogu za łaskę pogody. Wyszliśmy tego dnia z Chrystusem do świata, ale nie po to, by coś manifestować, bo przecież Kościół jest posłany do świata, ale by ogłosić posłannictwo Jezusa – do owiec, które poginęły z domu Izraela. Jest to możliwe wtedy i tylko wtedy, kiedy pozwolimy Jezusowi zaprosić się na Paschę, kiedy to On stanie się jej gospodarzem. Jest to możliwe, by wejść w świat, wtedy, kiedy stajemy się każdego dnia coraz bardziej eucharystyczni, kiedy stajemy się „bliźniakami” Jezusa, tzn. zdolni to tego samego – umierania dla siebie.

Powrót na górę

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.