Zmiana organizacji Kaplicy Wieczystej Adoracji

Zmiana organizacji Kaplicy Wieczystej Adoracji

Najświętszego Sakramentu w czasie Triduum Paschalnego

W Wielki Czartek po Mszy św. o godzinie 18.00 nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy w kościele. Adoracja od tego czasu będzie się odbywać w ciemnicy.

W Wielki Piątek na zakończenie Liturgii Męki Pańskiej o godzinie 18.00 nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do grobu. Adoracja od tego czasu będzie się odbywać przy grobie.

W Wielką Sobotę, podczas Procesji Światła po Mszy świętej o godzinie 19.00 nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu z powrotem do kaplicy. Od tego czasu adoracja będzie się odbywać ponownie w kaplicy.

W tych dniach Strażnicy Adoracji przychodzą na swoje dyżury adoracyjne kilka minut wcześniej, aby potwierdzić obecność podpisem w „Księdze adoracji”, która będzie dostępna w przedsionku kaplicy.

Powrót na górę

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.