Parafialna droga krzyżowa 2024

Rozważając drogę krzyżową Pana naszego Jezusa Chrystusa, całym sercem bądźmy przy Nim. Niech wszystkie nasze myśli, uczucia, a przede wszystkim decyzje będą przy Panu, który za nas cierpiał rany i wciąż je cierpi, w każdym człowieku i w całej ludzkości, w swoim Mistycznym Ciele – świętym Kościele. Uwielbiajmy Boga Ojca i dziękujmy za Jego miłość, jaką nam objawił w swoim Synu, Jezusie Chrystusie, w Jego ukrzyżowanym Człowieczeństwie.

21 marca 2024 o godzinie 16:00 rozpoczęła się Parafialna droga krzyżowa.

Trasa drogi krzyżowej rozpoczęła się w miejscowości Krystyna następnie prowadziła ulicami Miętnego.

Dziękujemy OSP Miętne za troskę o nasze bezpieczeństwo podczas całej drogi krzyżowej.

Gallery Plugin
Powrót na górę

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.