KOŚCIÓŁ DOMOWY
fashion

To wspólnota ludzi, której członkami są małżeństwa sakramentalne. Małżeństwa włączają się do kręgów Domowego Kościoła. Krąg tworzy od 4 do 7 małżeństw.

Spotykamy się w imię Chrystusa – dla Niego i z miłości do Niego, aby Go wspólnie odnajdywać i trwać w Nim w swoim codziennym życiu. Domowy Kościół pomaga nam w budowaniu jedności małżeńskiej poprzez wspólne zbliżanie się do Boga. Życie Słowem Bożym, modlitwą, życie sakramentalne,dawanie świadectwa o swoim spotkaniu z Chrystusem w małżeństwie, rodzinie i wobec innych ludzi, postawy służby we wspólnocie Kościoła według otrzymanych darów – to elementy dzięki którym Domowy Kościół dąży do odnowy małżeństwa.

Jeżeli chcecie…

· pielęgnować miłość małżeńską
· umacniać swoją wiarę
· nauczyć się rozwiązywania konfliktów