Tag: Parafialne Misje Ewangelizacyjne

Triduum Paschalne 2023 – Wielka Sobota – Wigilia Paschalna

Wielka Sobota jest dniem ciszy oraz rozważania Męki i Śmierci Chrystusa. Jest dniem oczekiwania. Niepewność oczekiwania przerwie liturgia Wigilii Paschalnej, którą za chwilę będziemy celebrowali. Jest to już liturgia Niedzieli Zmartwychwstania.  Przed rozpoczęciem Wigilii Paschalnej kończy się adoracja przy Grobie…

Czytaj dalej
Parafialne Misje Ewangelizacyjne

W ostatnią środę starego roku przeżywaliśmy Dzień Skupienia przed uroczystym świętowaniem Jubileuszu 30-lecia naszej Parafii. Dzień Skupienia jednocześnie oficjalnie zainaugurował rozpoczęcie naszego przygotowania do innego wielkiego wydarzenia, jakim dla nas będą Parafialne Misje Ewangelizacyjne, które zaplanowane są w październiku 2023…

Czytaj dalej
Powrót na górę

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.