Parafialne Misje Ewangelizacyjne

W ostatnią środę starego roku przeżywaliśmy Dzień Skupienia przed uroczystym świętowaniem Jubileuszu 30-lecia naszej Parafii.

Dzień Skupienia jednocześnie oficjalnie zainaugurował rozpoczęcie naszego przygotowania do innego wielkiego wydarzenia, jakim dla nas będą Parafialne Misje Ewangelizacyjne, które zaplanowane są w październiku 2023 r.

Poprowadzi je ksiądz Tomasz Bieliński, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej. Przez te 10 miesięcy będziemy mieli okazję gościć go kilkakrotnie w naszej parafii.

Dzięki temu Ojciec misjonarz przybliży nam ideę misji, ich sens oraz opowie o duchowych owocach i cudach, które pojawiły się w parafiach, gdzie już Misje się odbyły.