Grupa Odnowy w Duchu Św. – I POZNALI GO
fashion
Opiekun – ks Jerzy Janowski

Lider – Katarzyna Rosa

Spotkania odbywają się w każdy piątek po mszy św. wieczorowej o 18.00 i bierze w nich udział ok. 40-tu stałych członków.

W czasie spotkań rozważamy Słowo Boże, uwielbiamy Pana modlitwą, pieśnią i tańcem. W czasie spotkania nasz ks. Opiekun Jerzy głosi konferencje po których dzielimy się świadectwami. Spotkania kończymy modlitwą wstawienniczą nad osobami, które o to proszą.

W każdy trzeci piątek miesiąca sprawowana jest msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała.

Pan obrał sobie naszą świątynię do czynienia wielkich cudów a nas za swoje niegodne narzędzia; za co mu chwała i cześć.
Amen.